NSYTTG60 Schneider Electric

NSYTTG60 Schneider Electric
Opis
Telescopic rails for mounting of a telescopic tray - 600 mm enclosure
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | telescopic rail |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | PC application multi-purpose |
| device composition | fixing elements 2 telescopic rails |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| Združljivost serije/obsega | Spacial SF Spacial SM |
| mounting support | direct to the structure 40 mm cross rails |
| Komplementarno | |
| Globina | 600 mm nominal: |
| Material | steel |
| surface finish | zinc coated |
| permanent permissible load | 50 kg evenly distributed |



