NSYSUCR90140 Schneider Electric

NSYSUCR90140 Schneider Electric
Opis
Spacial SF/SM universal cross rails - 90 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | universal cross rail |
| Skupina izdelkov | Spacial |
| Aplikacija naprave | multi-purpose |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting accessory |
| enclosure nominal dimensions | H: 1400 mm |
| Komplementarno | |
| Višina | 1400 mm nominal: 1307 mm useful: |
| mounting support | adaptation profile, on SM enclosures |
| Širina | 90 mm |
| Globina | 27 mm |
| Material | steel |
| surface finish | zinc coated |
| quantity per set | set of 1 |
| installation direction | vertical |
| mounting location | between cross rails on structure of enclosure |
| range compatibility | Spacial SF Spacial SM Spacial SFX Spacial SMX |
| Debelina | 1.5 mm |
| Način pritrjevanja | by screws |
| device composition | fixing elements 2 cross rails 4 supports |
| number of horizontal rows | 3 |
| adjustment | adjustable with a pitch of 25 mm |




