MGU9.440.12 Schneider

MGU9.440.12 Schneider
Opis
Unica Top/Class - cover plate for TV/FM sockets - 2 m - graphite
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover plate |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fixing accessory |
| fixing mode | clip-in |
| Predstavitev naprave | central plate |
| colour tint | graphite |
| aesthetic name | Unica Top - Unica Class |
| number of modules | 2 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.0075 kg |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 9 mm |
| standards | EN 50083-2 EN 50083-4 EN 50083-1 |
| Material | ASA + PC: cover plate |
| range compatibility | socket-outlet |
| market segment | small commercial residential |
| product destination | TV/FM socket |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | ammonia bleach oil UV resistant petrol window-cleaning fluid liquid soap acetone alcohol |
| environmental health and issues | halogen free |




