MGU9.420.25 Schneider

MGU9.420.25 Schneider
Opis
Unica - RJ45 data connector cover S-One - 1 m - ivory
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | central plate |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fixing accessory |
| product destination | RJ45 connectors |
| Provided equipment | protective flap label holder |
| socket number | 1 |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | ivory (RAL 9010) |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.008 kg |
| Širina | 22.5 mm |
| Globina | 21 mm |
| standards | UNE 20315 UNE 60669 |
| Material | ASA + PC: cover plate |
| range compatibility | RJ45 connector RJ45 connector |
| Način pritrjevanja | clip-in |
| number of modules | 1 module |
| type of footprint | S-One DPM |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | ammonia oil UV resistant acetone window-cleaning fluid alcohol bleach petrol liquid soap |
| environmental health and issues | halogen free |




