MGU48.424.873 Schneider

MGU48.424.873 Schneider
Opis
Unica Plus - cover frame (fix. frame) - 2 gangs (H) - 2x4 m - manganese blue/wh.
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | screws |
| colour tint | manganese blue |
| Main colour tint | manganese blue |
| number of gangs | 2 gangs |
| installation direction | horizontal |
| aesthetic name | Unica Plus |
| decoration colour | white |
| number of modules | 2 x 4 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 155 mm |
| Teža izdelka | 0.134 kg |
| Širina | 152 mm |
| Globina | 16 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC: intermediate part LATER 4 G30V0 2307Y1 GRIS: fixing frame ABS (acrylonitrile butadiene-styrene): cover frame |
| provided equipment | fixing frame |
| distance between centers | 47.33 mm |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | ammonia liquid soap bleach acetone alcohol window-cleaning fluid oil UV resistant petrol |
| environmental health and issues | halogen free |



