MGU3.862.30 Schneider

MGU3.862.30 Schneider
Opis
Unica Top/Class - cable outlet - 16 A - 2 m - aluminium
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cable outlet |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | cabling accessory |
| Provided equipment | anti-tug clamps |
| fixing mode | clip-in |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | aluminium |
| Main colour tint | aluminium |
| aesthetic name | Unica Top - Unica Class |
| number of modules | 2 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.0178 kg |
| Povezave - terminali | screw terminals |
| Širina | 45 mm |
| product certifications | ES.ME01.B02319 AC CE EAC |
| Material | ASA + PC: mechanism cover |
| clamping connection capacity | <= 3 x 2.5 mm² for flexible cable(s) <= 3 x 2.5 mm² for rigid cable(s) |
| ambient air temperature for operation | 15-30 °C |
| market segment | small commercial residential |
| ambient air temperature for storage | 0-35 °C |
| rated current | 16 A |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | ammonia liquid soap petrol bleach oil window-cleaning fluid alcohol UV resistant acetone |
| environmental health and issues | halogen free |




