MGU3.785.18 Schneider

MGU3.785.18 Schneider
Opis
Unica - buzzer - 230V AC - 2 m - clip-in - white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | buzzer |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | signalling |
| fixing mode | clip-in |
| [Ue] rated operational voltage | 230 V AC 50/60 Hz |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | white (RAL 9003) |
| market segment | small commercial residential |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| number of modules | 2 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.0475 kg |
| Povezave - terminali | screw terminals |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 42 mm |
| standards | LV directive EMC directive CE |
| Material | ASA + PC: mechanism cover |
| Poraba toka | 40 mA |
| cable cross section | 0.75-1.5 mm² flexible cable 0.75-1.5 mm² rigid cable |
| ambient air temperature for operation | 15-30 °C |
| embedding depth | 31 mm |
| type of setting | volume can be adjusted using a screw |
| ambient air temperature for storage | 0-35 °C |
| operating time | 0...60 ms |
| acoustic level | between 76 and 80 dB |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | ammonia bleach liquid soap UV resistant alcohol petrol oil acetone window-cleaning fluid |
| environmental health and issues | halogen free |




