MGU3.632.18 Schneider

MGU3.632.18 Schneider
Opis
Unica - fuse holder - 16 A, 250 VAC - cyl. 8.3x31.5 mm - 1 m - white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | fuse holder |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | clip-in |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | white |
| rated current | 16 A at 230 V AC 50/60 Hz |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| number of modules | 1 module |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.0287 kg |
| Povezave - terminali | screw terminals |
| Širina | 22.5 mm |
| Globina | 44 mm |
| standards | EN 60269 |
| Material | ASA + PC: mechanism cover |
| cable cross section | 0-4 mm² flexible cable 0-4 mm² rigid cable |
| fuse type | cylindrical 8.3 x 31.5 mm |
| ambient air temperature for operation | 15-30 °C |
| provided equipment | fuse not supplied |
| embedding depth | 31 mm |
| ambient air temperature for storage | 0-35 °C |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | oil UV resistant bleach acetone liquid soap petrol window-cleaning fluid alcohol ammonia |
| environmental health and issues | halogen free |




