MGU3.524.30 Schneider

MGU3.524.30 Schneider
Opis
Unica Top/Class - movement detector 300 W - 230V AC - 2 m - aluminium
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | movement detector |
| Skupina izdelkov | Unica |
| load type | 230 V AC halogen lamp - 300 W 230 V AC incandescent lamp - 300 W 230 V AC convector - 300 W, cos phi = 0.95 |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| cover plate colour tint | aluminium |
| aesthetic name | Unica Top - Unica Class |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.058 kg |
| Povezave - terminali | screw terminals |
| control type | manual override with 5 push-buttons maximum |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 58 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 230 V AC +/- 10 % at 50/60 Hz |
| Material | ASA + PC: mechanism cover |
| Označevanje | L+N |
| clamping connection capacity | <= 2 x 2.5 mm² for flexible cable(s) <= 2 x 2.5 mm² for rigid cable(s) |
| Način pritrjevanja | clip-in |
| market segment | small commercial residential |
| embedding depth | 34 mm |
| time delay range | 2 s...20 min |
| type of setting | adjustable disconnection time and brightness |
| light intensity adjustment | 5-1000 lux |
| power range | 300 W |
| number of modules | 2 modules |
| selection modes | A: automatic M: manual |
| mounting height | 1.2-2.15 m |
| movement detection area | 10 x 20 m (PIR mounting height 2.15 m) 9 x 18 m (PIR mounting height 1.2 m) |
| number of pin in parallel | 50...300 W for 2 PIR in parallel 80...300 W for 3 PIR in parallel 100...300 W for 4 PIR in parallel 140...300 W for 5 PIR in parallel |
| presence detection area | 5 x 10 m (PIR mounting height 1.2 m) 6 x 12 m (PIR mounting height 2.15 m) |
| detection angle | partial 90° left or right full 180° |
| wiring configuration | 2 wires |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-35 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -20-55 °C |
| relative humidity | 0-5 % |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| Standardi | EN 60669-2-1 |
| environmental characteristic | UV resistant oil bleach window-cleaning fluid liquid soap petrol alcohol ammonia acetone |
| environmental health and issues | halogen free |




