MGU3.491.25 Schneider

MGU3.491.25 Schneider
Opis
Unica - 1 telephone socket - RJ12 - ivory
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | telephone socket |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | ivory |
| Main colour tint | ivory |
| aesthetic name | Unica (standard aesthetic) |
| telephone socket type | RJ12 (6 contacts) - category 3 at 16 Mbit/s |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.014 kg |
| Povezave - terminali | screw terminals twisted pair |
| Širina | 22.5 mm |
| Globina | 23 mm |
| Material | ASA + PC: mechanism cover |
| ambient air temperature for operation | 15-30 °C |
| Način pritrjevanja | clip-in |
| embedding depth | 12 mm |
| ambient air temperature for storage | 0-35 °C |
| socket number | 1 |
| number of modules | 1 module |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | alcohol ammonia bleach petrol oil window-cleaning fluid UV resistant liquid soap acetone |
| environmental health and issues | halogen free |




