MGU3.464.30 Schneider

MGU3.464.30 Schneider
Opis
Unica Top/Class - SAT single shield socket - male terminal - alu.
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | SAT socket |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Predstavitev naprave | mechanism |
| colour tint | aluminium |
| Main colour tint | aluminium |
| aesthetic name | Unica Top - Unica Class |
| TV socket type | male terminal |
| Komplementarno | |
| Višina | 45 mm |
| Teža izdelka | 0.073 kg |
| Širina | 45 mm |
| Globina | 28 mm |
| Material | ASA + PC: mechanism cover |
| Način pritrjevanja | clip-in |
| embedding depth | 18 mm |
| number of modules | 2 modules |
| number per line | 1 |
| SAT connector | male IEC 9.52 mm |
| DC current flow | no |
| path attenuation | 8 dB TV signal5-2150 MHz |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 15-35 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | 0-35 °C |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| Standardi | DIN 45330 EN 50083-4 UNE 20-523-79 (2e) EN 50083-2 EN 50083-1 DIN 45325 EMC directive R.D. 279/1999 R.D. 1/1998 |
| environmental characteristic | petrol bleach UV resistant oil alcohol ammonia acetone liquid soap window-cleaning fluid |
| environmental health and issues | halogen free |




