MGU11.104.25 Schneider

MGU11.104.25 Schneider
Opis
Unica Plus - cover frame (fix. frame) - 1 gang - 4 m - ivory/ivory - IP55
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | cover frame |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Aplikacija naprave | mounting |
| fixing mode | screws |
| colour tint | ivory |
| Main colour tint | ivory |
| number of gangs | 1 gang |
| aesthetic name | Unica Plus |
| decoration colour | ivory |
| number of modules | 4 modules |
| Komplementarno | |
| Višina | 90 mm |
| Teža izdelka | 0.107 kg |
| Širina | 149 mm |
| Globina | 30 mm |
| standards | EN 60669-1 |
| Material | ASA + PC: cover plate ASA + PC: frame-fixing frame |
| market segment | small commercial residential |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP55 |
| IK stopnja zaščite | IK01 |
| environmental characteristic | window-cleaning fluid bleach alcohol oil liquid soap acetone UV resistant ammonia petrol |
| environmental health and issues | halogen free |



