MGU0.822.AZL Schneider

MGU0.822.AZL Schneider
Opis
Unica - replacement lamp - 250 V AC - blue - LED lamp
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | replacement LED |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | replacement accessories |
| bulb type | LED |
| aesthetic name | Unica |
| light block colour | blue |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.0027 kg |
| [Ue] rated operational voltage | 127/230 V AC for switch |
| Poraba toka | 0.15 mA |
| range compatibility | LED |
| ambient air temperature for operation | -20-40 °C |
| market segment | residential small commercial |
| temperature rise | max +15 ºC above ambient temperature |
| Okolje | |
| Standardi | UNE 60669-1 |
| environmental health and issues | halogen free |




