ZB5AD922 Schneider Electric

ZB5AD922 Schneider Electric
Opis
head Ø22 + mounting base for potentiometer
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB5 |
| Izdelek ali sestavni del | head + mounting base for potentiometer |
| Kratko ime naprave | ZB5 |
| mounting diameter | 22 mm |
| Oblika glave signalne enote | round |
| head type | standard |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| bezel material | dark grey plastic |
| operator profile | knurled knob, with (white) |
| Združljivost izdelkov | for use with Ø 6.35 mm shaft |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.032 kg |
| Kompatibilnostna koda | ZB5 |
| device presentation | basic element |
| Odpornost proti visokotlačnemu čistilniku | 7000000 Pa at 55 °C, distance : 0.1 m |
| customizable | no |
| colour of marking | white |
| main group | potentiometer |
| group of product | potentiometer knurled knob |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -40-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP66 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| IK stopnja zaščite | IK03 conforming to IEC 50102 |
| Certifikati izdelkov | CSA UL listed BV RINA DNV LROS (Lloyds register of shipping) GL |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-4 EN/IEC 60947-5-5 UL 508 JIS C8201-5-1 EN/IEC 60947-5-1 EN/IEC 60947-1 CSA C22.2 No 14 JIS C8201-1 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn (duration = 18 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 50 gn (duration = 11 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 5 gn (f= 2-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| NEMA degree of protection | NEMA 13 NEMA 4X |
| electrical shock protection class | class II conforming to IEC 60536 |
| Zaščitna obdelava | TH |




