XB6ECW3B1P Schneider Electric

XB6ECW3B1P Schneider Electric
Opis
square green illuminated pushbutton Ø16-flush spring return-24 VDC polarised-1CO
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB6E |
| Izdelek ali sestavni del | illuminated monolithic push-button |
| Kratko ime naprave | XB6E |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 24 V DC polarised |
| Izvor svetlobe | integral LED |
| mounting diameter | 16 mm |
| Oblika glave signalne enote | square |
| Prodaja na nedeljivo količino | 5 |
| bezel material | plastic |
| type of operator | spring return |
| operator profile | green flush |
| contacts type and composition | 1 C/O |
| contact operation | snap action |
| contacts material | gold-flashed silver |
| connections - terminals | insulated faston, connection size: 2.8 x 0.5 mm solder terminal, clamping capacity: <= 0.75 mm² AWG 19 fast connector socket |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.006 kg |
| electrical durability | 100000 cycles, AC, 0.7 A at 220 V conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix C |
| mechanical durability | 1000000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | XB6 |
| Poraba toka | 10 mA |
| Življenjska doba | 30000 h |
| Tip signalizacije | steady |
| short-circuit protection | 2 A cartridge fuse type gG |
| [Ith] conventional free air thermal current | 3 A (fast connector socket) 5 A |
| operating position | any position |
| [Ie] rated operational current | 1.5 A at 120 V, AC-12 conforming to EN/IEC 60947-5-1 1 A at 240 V, AC-12 conforming to EN/IEC 60947-5-1 1 A at 24 V, DC-12 conforming to EN/IEC 60947-5-1 0.7 A at 24 V, DC-13 conforming to EN/IEC 60947-5-1 0.2 A at 125 V, DC-12 conforming to EN/IEC 60947-5-1 0.15 A at 125 V, DC-13 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| Označevanje | CE |
| overvoltage category | II conforming to IEC 60536 |
| contact resistance | 50 mOhm at 1/6 V |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -10-55 °C |
| IP stopnja zaščite | IP65 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Certifikati izdelkov | CCC cURus |
| Standardi | CSA C22.2 No 14 UL 508 IEC 60947-1 JIS C 852 JIS C 4520 IEC 60947-5-1 |
| Odporno proti udarcu | 10 gn (duration = 11 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 1 mm (f= 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |




