XAPG29502 Schneider Electric

XAPG29502 Schneider Electric
Opis
die-cast empty control station - XAP-G -Ø 22 mm-80x130mm front plate-undrilled
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XAP |
| Izdelek ali sestavni del | die-cast empty control station |
| Kratko ime naprave | XAPG |
| product destination | for Ø 22 mm control and signalling units |
| Material | zinc alloy |
| IP degree of protection | IP65 conforming to IEC 60529 IP657 conforming to NF C 20-010 |
| cable entry | 1 hole with blanking plug for cable gland, clamping capacity: 14-14 mm 1 hole without blanking plug for cable gland, clamping capacity: 14-14 mm |
| product mounting | flush mounting |
| colour of cover | grey (RAL 7032) |
| number of cut-out | undrilled |
| colour of base of enclosure | grey (RAL 7032) |
| usable depth | 74.5 mm |
| product front plate size | 80 x 130 mm |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.959 kg |
| Kompatibilnostna koda | XAPG |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| electrical shock protection class | class I conforming to IEC 60536 class I conforming to NF C 20-030 |
| Zaščitna obdelava | TC |




