XAWG310EX Schneider Electric

XAWG310EX Schneider Electric
Opis
control station - XAW-G - plastic - 1 NO - green - three functions
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XAW |
| Izdelek ali sestavni del | complete control station |
| Kratko ime naprave | XAWG |
| Material | glass fibre reinforced |
| control station application | three functions |
| control station composition | 1 flush push-button, green, spring return 1 NO 1 flush push-button, red, spring return 1 NC 1 flush push-button, black, spring return 1 NO |
| Komplementarno | |
| Višina | 226 mm |
| mechanical durability | 5000000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | XAWG |
| Širina | 85 mm |
| Globina | 70 mm |
| cable entry | 1 entry for ISO M20 cable gland |
| short-circuit protection | 10 A cartridge fuse type gG |
| [Ie] rated operational current | 3 A at 240 V, AC-15, A600 conforming to EN/IEC 60947-5-1 6 A at 120 V, AC-15, A600 conforming to EN/IEC 60947-5-1 0.1 A at 600 V, DC-13, Q600 conforming to EN/IEC 60947-5-1 0.27 A at 250 V, DC-13, Q600 conforming to EN/IEC 60947-5-1 0.55 A at 125 V, DC-13, Q600 conforming to EN/IEC 60947-5-1 1.2 A at 600 V, AC-15, A600 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| Označevanje | Ex tb IIIC T85°C Db IP65 |
| colour of cover | black |
| colour of base of enclosure | black |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP65 conforming to IEC 60529 |
| overvoltage category | II conforming to IEC 60536 |
| Certifikati izdelkov | INERIS 04ATEX0023X |
| Standardi | EN 60079-0:2009 EN/ISO 13850 EN 60079-31:2009 EN 60947-5-4 EN 61000-6-2 EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-5-1 IEC 60079-0:2007 IEC 60079-31:2008 EN 60947-5-5 |
| directives | 94/9/EC - ATEX directive |
| dust zone | zone 21 - 22 |




