XAPM21H29 Schneider

XAPM21H29 Schneider
Opis
empty control station - XAP-M - zinc alloy - without opening
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XAP |
| Izdelek ali sestavni del | die-cast empty control station |
| Kratko ime naprave | XAPM |
| Material | zinc alloy |
| IP degree of protection | IP65 conforming to IEC 60529 IP69 conforming to NF C 20-010 IP69K |
| cable entry | 1 hole with blanking plug for ISO 429248 cable gland, clamping capacity: 20-20 mm 1 hole without blanking plug for ISO 429248 cable gland, clamping capacity: 20-20 mm |
| product mounting | flush mounting |
| colour of cover | blue |
| number of cut-out | undrilled |
| colour of base of enclosure | blue |
| usable depth | 49 mm |
| product front plate size | 80 x 130 mm |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.62 kg |
| Kompatibilnostna koda | XAPM |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -40-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| electrical shock protection class | class I conforming to IEC 60536 class I conforming to NF C 20-030 |
| Zaščitna obdelava | TC |




