DL1CF110 Schneider Electric

DL1CF110 Schneider Electric
Opis
clear neon bulb for signalling - BA 9s - 120 V / 2.6 W
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 120 V 120 V AC |
| Prodaja na nedeljivo količino | 10 |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | lighting accessory |
| accessory / separate part type | neon bulb |
| accessory / separate part destination | illuminated push-button |
| Združljivost serije/obsega | Harmony XB4 |
| signalling colour | clear |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.002 kg |
| bulb base | BA 9s |
| power dissipation in W | 2.6 W |




