DL1CE012 Schneider Electric

DL1CE012 Schneider Electric
Opis
clear incandescent bulb with BA9s base - 12 V / 2.6 W
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 12 V 12 V AC/DC |
| Prodaja na nedeljivo količino | 10 |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | lighting accessory |
| accessory / separate part type | incandescent bulb |
| accessory / separate part destination | illuminated push-button |
| Združljivost serije/obsega | Harmony XAC |
| signalling colour | clear |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.002 kg |
| bulb base | BA 9s |
| power dissipation in W | 2.6 W |




