ZB6EM3B Schneider Electric

ZB6EM3B Schneider Electric
Opis
green light block with body/fixing collar with integral LED 230...240V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony XB6 |
| Izdelek ali sestavni del | complete body for pilot lights |
| Kratko ime naprave | ZB6 |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 230...240 V AC |
| Izvor svetlobe | LED |
| Prodaja na nedeljivo količino | 5 |
| Barva vira svetlobe | green |
| Grlo žarnice | integral LED |
| light block supply | direct |
| connections - terminals | Faston connectors, connection size: 2.8 x 0.5 mm |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.003 kg |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 250 V (pollution degree 3) conforming to EN/IEC 60947-1 |
| Kompatibilnostna koda | ZB6 |
| terminals description ISO n°1 | (X1-X2)PL |
| Prenapetostna vzdržljivost | 1 kV in contact conforming to IEC 61000-4-5 2 kV in free air conforming to IEC 61000-4-5 |
| Tip signalizacije | steady |
| Omejitve napajalne napetosti | 195-264 V AC |
| CAD overall height | 14 mm |
| operating position | any position |
| CAD overall depth | 58 mm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| Certifikati izdelkov | CCC CSA GOST UL |
| Odpornost na elektromagnetna polja | 10 V/m conforming to IEC 61000-4-3 |
| Standardi | UL 508 EN/IEC 60947-5-5 EN/IEC 60947-1 CSA C22.2 No 14 EN/IEC 60947-5-1 JIS C 4520 JIS C 852 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn (duration = 18 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 50 gn (duration = 11 ms) for half sine wave acceleration conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | +/- 3 mm (f= 2-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 5 gn (f= 2-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 6 kV on contact (on metal parts) conforming to IEC 61000-2-6 8 kV in free air (in insulating parts) conforming to IEC 61000-2-6 |
| electrical shock protection class | class II conforming to IEC 61140 |
| Zaščitna obdelava | TC |
| Odpornost proti hitrim prehodnim pojavom | 2 kV conforming to IEC 61000-4-4 |
| Elektromagnetne emisije | class B conforming to IEC 55011 |




