STBAVO0200K Schneider Electric

STBAVO0200K Schneider Electric
Opis
standard analog output kit STB - +/- 10 V - 2 O - 15 bits + sign
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Modicon STB distributed I/O solution |
| Izdelek ali sestavni del | standard analog output kit |
| kit composition | STBAVI1270 module STBXTS2100, 6-terminal spring clamp connector STBXBA2000 base STBXTS1100, 6-terminal screw type connector |
| analogue output type | voltage: +/- 10 V voltage: +/- 5 V voltage: 0...10 V voltage: 0...5 V voltage: 1...5 V |
| analogue output number | 2 |
| analogue output resolution | 15 bits + sign |
| Komplementarno | |
| Višina | 18.4 mm |
| Teža izdelka | 0.116 kg |
| Širina | 128.3 mm |
| Globina | 70 mm |
| [Us] rated supply voltage | 24 V DC |
| Poraba toka | 265 mA at 5 V DC for logic bus |
| product compatibility | mounting base STBXBA2000 power distribution module STBPDT3100/3105 |
| protection type | short-circuit protection |
| Označevanje | CE |
| status LED | 1 LED (green)module status (RDY): 1 LED (red)module error (ERR): |
| overvoltage category | II |
| response time | 3 ms |
| data format | EN 61131-2 IEC 61131-2 |
| supply | power distribution module |
| cold swapping | yes |
| hot swapping fallback | yes for standard NIMs |
| fallback status | state 0 basic NIMs user configurable standard NIMs |
| update time | 8 ms |
| temperature drift | +/-0.01 %/°C |
| addressing requirement | 4 output words |
| absolute accuracy error | +/- 0.3 % of full scale at 25 °C |
| analogue output current | 150-150 mA |
| differential linearity | monotonic |
| integral linearity | +/- 0.5 %FS |
| insulation between channels and actuator bus | 200 V |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-75 °C (without) - 13...158 °F without |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to EN 61131-2 class 1 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 conforming to IEC 60664-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40...185 °F without -40-85 °C without |
| relative humidity | 95-95 % at 60-60 °C without condensation |
| Nadmorska višina delovanja | <= 2000 m |
| Certifikati izdelkov | CSA UL FM Class 1 Division 2 |
| Odporno proti udarcu | 30 gn for 11 ms conforming to IEC 88 reference 2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 3 gn at 58-150 Hz on 35 x 7.5 mm symmetrical DIN rail 5 gn at 58-150 Hz on 35 x 15 mm symmetrical DIN rail +/-0.35 mm at 10-58 Hz |




