TSXFPCC100 Schneider

TSXFPCC100 Schneider
Opis
Fipio tap-off cable - for between 2 T-junction boxes - 100 m - free end
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| accessory / separate part designation | tap-off cable |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | connection accessories |
| accessory / separate part type | connecting cable |
| accessory / separate part destination | between 2 T-junction boxes |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 5.68 kg |
| product compatibility | TSXEFACC99 |
| electrical connection | free end |
| cable outer diameter | 8 mm |
| cable length | 100 m |
| range compatibility | Advantys STB distributed I/O solutions Modicon Premium automation platform |
| ohmic cable resistance | 150 Ohm |
| type of cable | 2 shielded twisted pairs |
| Okolje | |
| environmental characteristic | normal environment |




