TSXFPCA500 Schneider

TSXFPCA500 Schneider
Opis
Fipio trunk cable to be fitted with M23 connectors - 500 m - Ø 8 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| accessory / separate part designation | trunk cable to be fitted with M23 connectors |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | connection accessories |
| accessory / separate part type | connecting cable |
| accessory / separate part destination | Fipio bus Fipway network |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 30 kg |
| electrical connection | free end |
| cable outer diameter | 8 mm |
| cable length | 500 m |
| range compatibility | Advantys STB distributed I/O solutions Modicon Premium automation platform |
| ohmic cable resistance | 150 Ohm |
| type of cable | 1 shielded twisted pair |
| Okolje | |
| environmental characteristic | normal environment |




