LE6D12P7 Schneider

LE6D12P7 Schneider
Opis
TeSys LE - enclosed star-delta starter - 12 A - 230 V AC coil
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | enclosed star-delta starter |
| product name | TeSys LE |
| utilisation category | AC-3 |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Aplikacija naprave | standard |
| Kratko ime naprave | LE6D |
| device composition | thermal overload relay ordered separately star-delta contactors fuse disconnector mechanical interlock |
| Material | polycarbonate |
| [Uc] Krmilna napetost | 230 V AC 50/60 Hz |
| motor power kW | 5.5 kW at 220 V AC 50/60 Hz 11 kW at 380/400 V AC 50/60 Hz 11 kW at 415 V AC 50/60 Hz 11 kW at 440 V AC 50/60 Hz |
| associated fuse rating | 25 A 10 x 38 mm aM |
| control type | push-button start green I push-button stop/reset red O |
| Komplementarno | |
| Višina | 348 mm |
| Teža izdelka | 3.9 kg |
| Kompatibilnostna koda | LE6D |
| Širina | 186 mm |
| Globina | 175.5 mm |
| cable entry number | 2 ISO20 top 2 ISO25 top 2 ISO32 top 2 ISO40 top 2 ISO20 bottom 2 ISO25 bottom 2 ISO32 bottom 2 ISO40 bottom |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-40 °C |
| IP stopnja zaščite | IP65 conforming to IEC 60529 |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to IEC 60529 |
| Standardi | IEC 60947-4-1 |
| environmental characteristic | standard environment |




