GVAU416 Schneider Electric

GVAU416 Schneider Electric
Opis
TeSys GV2 & GV3 - undervoltage trip - 415 V AC 60Hz
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | TeSys GV3 TeSys GV2 |
| Izdelek ali sestavni del | undervoltage trip |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Kratko ime naprave | GVAU |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.105 kg |
| Povezave - terminali | screw clamp terminals 1 cable(s) 0.75-2.5 mm²flexible without cable end screw clamp terminals 1 cable(s) 1-2.5 mm²solid screw clamp terminals 2 cable(s) 0.75-2.5 mm²flexible without cable end screw clamp terminals 2 cable(s) 1-2.5 mm²solid screw clamp terminals 1 cable(s) 0.75-1.5 mm²flexible with cable end screw clamp terminals 2 cable(s) 0.75-1.5 mm²flexible with cable end |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 600 V AC conforming to UL 508 690 V AC conforming to IEC 60947-1 600 V AC conforming to CSA C22.2 No 14 |
| mechanical durability | 10000 cycles with GV3P and GV3L 30000 cycles with GV2ME and GV2P |
| Kompatibilnostna koda | GVAU |
| tightening torque | < 1.4 N.m on screw clamp terminals |
| product compatibility | GV2LE GV2ME GV3P GV2P GV2L GV3L |
| [Uc] control circuit voltage | 415 V AC 60 Hz |
| quantity per set | set of 10 |
| on-load factor | 100 % |
| threshold tripping voltage | 0.7...0.35 Un |
| Omejitve napetosti regulacijskega vezja | 0.85...1.1 Un |
| Inrush power in VA | 12-12 VA AC |
| Hold-in power consumption in VA | 3.5-3.5 VA AC |
| Poraba energije pri zadrževanju v W | 1.1-1.1 W for DC network |
| Vklopna moč v W | 8 W DC |
| operating time | 10...15 ms conforming to IEC 60947-1 |



