LX4D7CD Schneider

LX4D7CD Schneider
Opis
TeSys D - contactor coil - LX4D7 - 36 V DC standard for 80 A contactor
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | TeSys D |
| Izdelek ali sestavni del | contactor coil |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Kratko ime naprave | LX4D7 |
| Združljivost izdelkov | LC1D80 |
| Maksimalna operativna stopnja | 3600 cyc/h 60 °C |
| Mehanska vzdržljivost | 10 Mcycles |
| inductance of closed circuit | 4 H |
| Komplementarno | |
| Omejitve napetosti regulacijskega vezja | drop-out: 0.1...0.3 Uc (at <55 °C) |
| Tehnologija tuljave | without built-in suppressor module |
| Poraba energije pri zadrževanju v W | 22-22 W at 20 °C |
| time constant | 75 ms |
| Vklopna moč v W | 22-22 W (at 20 °C) |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-60 °C |
| net weight | 0.68 kg |




