LX4D6ND Schneider

LX4D6ND Schneider
Opis
coil LX4-D - 60 V DC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | contactor coil |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Kratko ime naprave | LX1D6 |
| [Uc] Krmilna napetost | 60 V DC |
| Združljivost izdelkov | LC1D80...D95 |
| average resistance | 51.9 Ohm at 20 °C |
| Maksimalna operativna stopnja | 3600 cyc/h 60 °C |
| Mehanska vzdržljivost | 10 Mcycles |
| inductance of closed circuit | 4.18 H |
| Komplementarno | |
| range compatibility | contactor |
| Tehnologija tuljave | without built-in suppressor module |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-60 °C |
| net weight | 0.28 kg |




