LX1D6Z7 Schneider

LX1D6Z7 Schneider
Opis
TeSys D - contactor coil - LX1D6 - 20 V AC 50/60 Hz for 40 to 95 A contactor
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | TeSys D |
| Izdelek ali sestavni del | contactor coil |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Kratko ime naprave | LX1D6 |
| [Uc] Krmilna napetost | 20 V AC 50/60 Hz |
| Združljivost izdelkov | LC1D40...D95 |
| control circuit type | AC at 50/60 Hz |
| Komplementarno | |
| Omejitve napetosti regulacijskega vezja | operational: 0.85...1.1 Uc at 50/60 Hz (at <55 °C) |
| Inrush power in VA | 245-245 VA 60 Hz cos phi 0.75 (at 20 °C) 245-245 VA 50 Hz cos phi 0.75 (at 20 °C) |
| Tehnologija tuljave | without built-in suppressor module |
| Hold-in power consumption in VA | 26-26 VA 60 Hz cos phi 0.3 (at 20 °C) 26-26 VA 50 Hz cos phi 0.3 (at 20 °C) |
| Okolje | |
| net weight | 0.28 kg |




