LAD24 Schneider

LAD24 Schneider
Opis
sheet of labels - for engraving - 8 x 12 mm - for TeSys D
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | TeSys D TeSys D control relay |
| Izdelek ali sestavni del | sheet of 440 blank legends |
| Skupina izdelkov | TeSys |
| Kratko ime naprave | LAD |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | marking accessory |
| Združljivost izdelkov | TeSys D control relays TeSys D contactor |
| Količina na set/komplet | set of 35 |
| Komplementarno | |
| Višina | 12 mm |
| Teža izdelka | 0.2 kg |
| Kompatibilnostna koda | LAD |
| Širina | 8 mm |




