XCMD21F2L1 Schneider Electric

XCMD21F2L1 Schneider Electric
Opis
limit switch XCMD - M12 steel roller plunger - 1NC+1NO - snap - 1 m
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | OsiSense XC |
| Izdelek ali sestavni del | limit switch |
| Kratko ime naprave | XCMD |
| head type | M12 plunger head |
| type of operator | spring return roller plunger metal |
| Material | metal |
| contacts type and composition | 1 NC + 1 NO |
| contact operation | snap action |
| movement of operating head | linear |
| fixing mode | by the head |
| sensor design | miniature |
| head material | zamak |
| type of approach | lateral approach, 2 directions |
| series name | standard format |
| body type | fixed |
| body material | zamak |
| number of poles | 2 |
| Komplementarno | |
| Višina | 50-50 mm |
| Teža izdelka | 0.205 kg |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 300 V (pollution degree 3) conforming to UL 508 400 V (pollution degree 3) conforming to IEC 60947-5-1 300 V (pollution degree 3) conforming to CSA C22.2 No 14 |
| electrical durability | 5000000 cycles, DC-13, 120 V, 1 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 5000000 cycles, DC-13, 24 V, 3 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C 5000000 cycles, DC-13, 48 V, 2 W, operating rate <60 cyc/mn, load factor: 0.5 conforming to IEC 60947-5-1 appendix C |
| mechanical durability | 10000000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | XCMD |
| Širina | 30 mm |
| Globina | 16 mm |
| device presentation | complete product |
| short-circuit protection | 6 A cartridge fuse, type gG |
| positive opening | with |
| electrical connection | removable cable connector |
| cable length | 1 m |
| switch actuation | by 30° cam |
| contacts insulation form | Zb |
| specific application | miniature variable |
| maximum resistance across terminals | 25 mOhm conforming to IEC 60255-7 category 3 |
| maximum actuation speed | 10 cm/s |
| contact code designation | B300, AC-15 (Ue = 240 V), Ie = 1.5 A conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix A R300, DC-13 (Ue = 250 V), Ie = 0.1 A conforming to EN/IEC 60947-5-1 appendix A |
| wire insulation material | PvR |
| cable composition | 5 x 0.75 mm² |
| positive opening minimum force | 35 N |
| minimum force for tripping | 7 N |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP66 conforming to IEC 60529 IP67 conforming to IEC 60529 IP68 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| overvoltage category | class I conforming to IEC 61140 class I conforming to NF C 20-030 |
| IK stopnja zaščite | IK06 conforming to EN 62262 |
| Certifikati izdelkov | CSA UL CCC |
| Standardi | UL 508 EN/IEC 60204-1 EN/IEC 60947-5-1 CSA C22.2 No 14 |
| Odporno proti udarcu | 25 gn for 18 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 5 gn (f= 10-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Zaščitna obdelava | TC |




