VW3A7807 Schneider

VW3A7807 Schneider
Opis
braking resistor - IP 20 - 3.5 Ohm - 19.5 kW
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | hoist resistor ATV71 |
| Združljivost izdelkov | ATV71HD22M3X ATV71HD30M3X |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71 |
| ohmic value | 3.5 Ohm |
| average power available | 19.5 kW at 50 °C |
| Komplementarno | |
| Višina | 440 mm |
| Teža izdelka | 51 kg |
| Širina | 890 mm |
| Globina | 540 mm |
| protection type | thermal protection via thermal overload relay |
| electrical connection | M10 bar wire |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP23 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-75 °C |




