VW3A7712 Schneider Electric

VW3A7712 Schneider Electric
Opis
braking resistor - IP23 - 2.1 Ohm - 44kW
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | braking resistor ATV61 braking resistor ATV71 |
| Združljivost izdelkov | ATV61HC22N4 ATV61QC20N4 ATV61QC25N4 ATV71HC16N4 ATV71QC16N4 |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71Q Altivar 61Q Altivar 71 Altivar 61 |
| ohmic value | 2.1 Ohm |
| average power available | 44 kW at 50 °C |
| Komplementarno | |
| Višina | 1150 mm |
| Teža izdelka | 104 kg |
| Širina | 1040 mm |
| Globina | 620 mm |
| protection type | thermal protection via thermal overload relay |
| electrical connection | M10 bar wire for drive |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP23 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-70 °C |




