VW3A7265 Schneider Electric

VW3A7265 Schneider Electric
Opis
line filter choke - 120 kW - 380…480 V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | line filter choke |
| Kratko ime naprave | LFC |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 380...480 V +/- 10 % |
| network frequency | 50/60 Hz |
| product destination | 1 active infeed converter (AIC) VW3A7250 |
| product specific application | component of the Active Front End |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71 Altivar 61 |
| network number of phases | 3 phases |
| assembly style | built-in unit |
| type of cooling | natural |
| Komplementarno | |
| Višina | 210 mm |
| Teža izdelka | 54 kg |
| Kompatibilnostna koda | LFC AIC |
| Širina | 835 mm |
| Globina | 185 mm |
| electrical connection | bar M10 - 2 x 150 mm² 24-24 N.m (1) bar M10 - 2 x 150 mm² 24-24 N.m (2) bar M10 - 95 mm² 24-24 N.m (PE) |
| thermal losses | 960 W |
| line current | 180 A at 50 °C |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -10-45 °C -10-60 °C (with current derating) |
| IP stopnja zaščite | IP00 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-70 °C |
| relative humidity | 0-95 % |
| Nadmorska višina delovanja | <= 1000 m 1000...3000 m with current derating 1 % per 100 m |
| Certifikati izdelkov | CSA (pending) UL (pending) CE |
| Odporno proti udarcu | 7 gn for 11 ms conforming to EN/IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 1.5 mm (f= 3-10 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 0.6 gn (f= 10-200 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| environmental characteristic | 3K3 conforming to EN/IEC 60721-3-3 |
| electrical insulation class | class H |




