VW3A5105 Schneider Electric

VW3A5105 Schneider Electric
Opis
motor choke - 314 A - for variable speed drive ATV61/ATV71 - IP00
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 314 A |
| Izdelek ali sestavni del | motor choke |
| Prodaja na nedeljivo količino | 3 |
| Združljivost izdelkov | ATV61HC11N4 ATV61QC20Y ATV71HC11N4 ATV71HC13N4 ATV71HC16Y ATV71HC20Y ATV71HD55M3X ATV71HD75M3X ATV71QC11N4 ATV71QC13N4 ATV71QC13Y ATV61HC13N4 ATV71QC16Y ATV61HC20Y ATV61HC25Y ATV61HD55M3X ATV61HD75M3X ATV61QC13N4 ATV61QC16N4 ATV61QC16Y |
| electrical connection | tag connector M10 |
| product specific application | output filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71Q Altivar 61Q Altivar 61 Altivar 71 |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 32 kg |
| ambient air temperature for operation | -10-50 °C |
| maximum output frequency | 100 Hz |
| dV/dt | 500 V/µs max at 400 V 750 V/µs max at 500 V 1000 V/µs max at 690 V |
| thermal losses | 475 W |
| maximum motor cable length | 150 m shielded cable P motor 55-75 kW at 200...240 V 1 300 m unshielded cable P motor 55-75 kW at 200...240 V 1 150 m shielded cable P motor 110-132 kW at 380...480 V 1 250 m unshielded cable P motor 110-132 kW at 380...480 V 1 150 m shielded cable P motor 160-250 kW at 500...690 V 1 250 m unshielded cable P motor 160-250 kW at 500...690 V 1 250 m shielded cable P motor 160-250 kW at 500...690 V 2 400 m unshielded cable P motor 160-250 kW at 500...690 V 2 |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 (with kits VW3A9612,613) IP00 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-70 °C |




