VW3A5102 Schneider Electric

VW3A5102 Schneider Electric
Opis
motor choke - 48 A - for variable speed drive
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 48 A |
| Izdelek ali sestavni del | motor choke |
| Prodaja na nedeljivo količino | 1 |
| Združljivost izdelkov | ATV61H075N4 ATV61WU22N4 ATV61WU22N4C ATV61WU30N4 ATV61WU30N4C ATV61WU40N4 ATV61WU40N4C ATV71H075N4 ATV71HU15N4 ATV71HU22N4 ATV71HU30N4 ATV61HU15N4 ATV71HU40N4 ATV71P075N4Z ATV71PU15N4Z ATV71PU22N4Z ATV71PU30N4Z ATV71PU40N4Z ATV71W075N4 ATV71WU15N4 ATV71WU22N4 ATV71WU30N4 ATV61HU22N4 ATV71WU40N4 ATV61HD11N4 ATV61HD11Y ATV61HD15N4 ATV61HD18N4 ATV61HU22S6X ATV61HU30M3 ATV61HU30S6X ATV61HU30Y ATV61HU40M3 ATV61HU30N4 ATV61HU40S6X ATV61HU40Y ATV61HU55M3 ATV61HU55N4 ATV61HU55S6X ATV61HU55Y ATV61HU75M3 ATV61HU75N4 ATV61HU75S6X ATV61HU75Y ATV61HU40N4 ATV61WD11N4 ATV61WD11N4C ATV61WD15N4 ATV61WD15N4C ATV61WD18N4 ATV61WD18N4C ATV61WU55N4 ATV61WU55N4C ATV61WU75N4 ATV61WU75N4C ATV61W075N4 ATV71HD11N4 ATV71HD11Y ATV71HD15N4 ATV71HD18N4 ATV71HU15S6X ATV71HU22S6X ATV71HU22Y ATV71HU30M3 ATV71HU30S6X ATV71HU30Y ATV61W075N4C ATV71HU40M3 ATV71HU40S6X ATV71HU40Y ATV71HU55M3 ATV71HU55N4 ATV71HU55S6X ATV71HU55Y ATV71HU75M3 ATV71HU75N4 ATV71HU75S6X ATV61WU15N4 ATV71HU75Y ATV71PD11N4Z ATV71PU55N4Z ATV71PU75N4Z ATV71WD11N4 ATV71WD15N4 ATV71WD18N4 ATV71WU55N4 ATV71WU75N4 ATV61WU15N4C |
| electrical connection | terminal, connection capacity: 10 mm² / AWG 6 |
| product specific application | output filter |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71 Altivar 61 |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 8 kg |
| tightening torque | 1.5 N.m |
| protection type | thermal protection by temperature-controlled switch, tripping temperature: 125 °C for <250 V AC, <0.5 A |
| ambient air temperature for operation | -10-50 °C |
| maximum output frequency | 100 Hz |
| dV/dt | 500 V/µs max at 400 V 750 V/µs max at 500 V 1000 V/µs max at 690 V |
| thermal losses | 250 W |
| maximum motor cable length | 200 m shielded cable P motor 2.2-7.5 kW at 200...240 V 1 260 m unshielded cable P motor 2.2-7.5 kW at 200...240 V 1 85 m shielded cable P motor 0.75-18.5 kW at 380...480 V 1 95 m unshielded cable P motor 0.75-18.5 kW at 380...480 V 1 50 m shielded cable P motor 2.2-7.5 kW at 500...600 V 1 100 m unshielded cable P motor 2.2-7.5 kW at 500...600 V 1 45 m shielded cable P motor 2.2-11 kW at 500...690 V 1 70 m unshielded cable P motor 2.2-11 kW at 500...690 V 1 |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 (with kits VW3A9612,613) IP00 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-70 °C |




