VW3A4501 Schneider

VW3A4501 Schneider
Opis
DC choke - 18 mH - 2.2 A - for variable speed drive
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 2.25 A |
| Izdelek ali sestavni del | DC choke |
| Aplikacija naprave | reduction of current harmonics |
| Združljivost izdelkov | ATV71H037M3 ATV61H075N4 ATV71W075N4 ATV71H075N4 ATV71P075N4Z |
| value of inductance | 18 mH |
| electrical connection | earth circuit terminal, connection capacity: 10 mm² (AWG 6) power supply terminal, connection capacity: 2.5 mm² (AWG 12) |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 71 Altivar 61 |
| thermal losses | 7.7 W |
| Komplementarno | |
| Višina | 103 mm |
| Teža izdelka | 0.65 kg |
| Širina | 60 mm |
| Globina | 95 mm |
| tightening torque | 1.2...1.4 N.m for earth circuit 0.4...0.6 N.m for power supply |
| network number of phases | 3 phases |
| supply frequency | 50...60 Hz |
| maximum voltage drop at rated load | 6 % |
| max current | 1.65 x nominal current (duration = 60 s) |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 50-60 °C (with current derating 2.2 % per °C) -10-50 °C (without current derating) |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-65 °C |
| relative humidity | 0-95 % |
| Nadmorska višina delovanja | <= 1000 m without current derating 1000...3000 m with current derating 1 % per 100 m |




