VW3A7702 Schneider Electric

VW3A7702 Schneider Electric
Opis
braking resistor - IP 20 - 60 Ohm - 100 W
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | braking resistor ATV61 braking resistor ATV71 |
| Združljivost izdelkov | ATV31CU22M2 ATV12HU22M2 ATV12HU22M3 ATV12PU22M3 ATV312HU22M2 ATV312HU22M3 ATV312HU30M3 ATV312HU55N4 ATV312HU55S6 ATV312HU75N4 ATV312HU75S6 ATV31CU55N4 ATV31CU75N4 ATV32HU22M2 ATV32HU55N4 ATV32HU75N4 ATV61HD11Y ATV61HD15Y ATV61HU15M3 ATV61HU22M3 ATV61HU22S6X ATV61HU30S6X ATV61HU40S6X ATV61HU55N4 ATV61HU55S6X ATV61HU75N4 ATV61HU75S6X ATV61WD11N4 ATV61WD11N4C ATV61WU75N4 ATV61WU75N4C ATV71HD11Y ATV71HU15M3 ATV71HU15S6X ATV71HU22M3 ATV71HU22S6X ATV71HU30S6X ATV71HU40S6X ATV71HU55N4 ATV71HU55S6X ATV71HU75N4 ATV71HU75S6X ATV71HU75Y ATV71PU55N4Z ATV71PU75N4Z ATV71WU55N4 ATV71WU75N4 variable speed drive ATV310 at 5.5 kW variable speed drive ATV310 at 7.5 kW |
| Združljivost serije/obsega | Altivar 31C Altivar 312 Solar Altivar 32 Altivar 12 Altivar 71 Altivar Easy 310 Altivar 61 Altivar 312 |
| ohmic value | 60 Ohm |
| average power available | 100 W at 50 °C 115 W at 40 °C |
| Komplementarno | |
| Višina | 293 mm |
| Teža izdelka | 2.4 kg |
| Širina | 95 mm |
| Globina | 95 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 24 V DC at 0.1 A 250 V AC at 1 A |
| protection type | thermal protection via drive or temperature control switch at 120 °C |
| electrical connection | terminal, connection capacity: <= 1.5 mm² / AWG 16 for temperature control switch terminal, connection capacity: <= 4 mm² / AWG 28 for drive |
| contact resistance | 60 µOhm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-50 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-70 °C |




