VW3A4556 Schneider Electric

VW3A4556 Schneider Electric
Opis
line choke - 0.3 mH - 107 A - 3 phases - 260 W - for variable speed drive
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 107 A |
| Serija izdelka | Altivar |
| Izdelek ali sestavni del | line/motor choke |
| Aplikacija naprave | reduction of current harmonics reduction of overvoltages at motor terminals |
| Združljivost izdelkov | ATV71HD75Y - line choke - 1 per drive variable speed drive ATV340 motor: 22 kW 380...480 V - line choke - 1 per drive ATV61HD15M3X - line choke - 1 per drive ATV61HD30N4 - line choke - 1 per drive ATV61HD37N4 - line choke - 1 per drive ATV61HD45N4 - line choke - 1 per drive ATV61HD55N4 - line choke - 1 per drive ATV61HD55Y - line choke - 1 per drive ATV61HD75Y - line choke - 1 per drive ATV61HD90Y - line choke - 1 per drive ATV61WD30N4 - line choke - 1 per drive ATV61WD30N4C - line choke - 1 per drive ATV61WD37N4 - line choke - 1 per drive ATV61WD37N4C - line choke - 1 per drive ATV61WD45N4 - line choke - 1 per drive ATV61WD45N4C - line choke - 1 per drive ATV61WD55N4 - line choke - 1 per drive ATV61WD55N4C - line choke - 1 per drive ATV71HD15M3X - line choke - 1 per drive ATV71HD30N4 - line choke - 1 per drive ATV71HD37N4 - line choke - 1 per drive ATV71HD45N4 - line choke - 1 per drive ATV71HD55N4 - line choke - 1 per drive ATV71HD55Y - line choke - 1 per drive ATV71HD90Y - line choke - 1 per drive ATV71WD30N4 - line choke - 1 per drive ATV71WD37N4 - line choke - 1 per drive ATV71WD45N4 - line choke - 1 per drive ATV71WD55N4 - line choke - 1 per drive variable speed drive ATV320 motor: 11 kW 200...240 V - three phase - motor choke - 1 per drive variable speed drive ATV320 motor: 15 kW 200...240 V - three phase - motor choke - 1 per drive variable speed drive ATV630 motor: 55 kW 500...690 V - three phase - line choke - 1 per drive variable speed drive ATV630 motor: 75 kW 500...690 V - three phase - line choke - 1 per drive variable speed drive ATV630 motor: 90 kW 500...690 V - three phase - line choke - 1 per drive variable speed drive ATV930 motor: 55 kW 500...690 V - three phase - line choke - 1 per drive variable speed drive ATV930 motor: 75 kW 500...690 V - three phase - line choke - 1 per drive variable speed drive ATV930 motor: 90 kW 500...690 V - three phase - line choke - 1 per drive variable speed drive ATV630 motor: 600 V - three phase - line choke - 75 hp - 1 per drive variable speed drive ATV630 motor: 600 V - three phase - line choke - 100 hp - 1 per drive variable speed drive ATV930 motor: 600 V - three phase - line choke - 100 hp - 1 per drive variable speed drive ATV930 motor: 600 V - three phase - line choke - 75 hp - 1 per drive |
| value of inductance | 0.3 mH |
| electrical connection | bare wires diameter: 6.5 mm |
| Združljivost serije/obsega | Altivar Machine ATV340 Altivar Machine ATV320 Altivar 71 Altivar 61 Altivar Process ATV600 Altivar Process ATV900 |
| network number of phases | three phase |
| thermal losses | 260 W |
| Komplementarno | |
| Višina | 210 mm |
| Teža izdelka | 16 kg |
| Širina | 270 mm |
| Globina | 180 mm |
| supply frequency | 50...60 Hz |
| Razred električne izolacije | class F |
| maximum voltage drop at rated load | 5 % |
| minimum clearance distance | 5.5 mm IEC 60664 |
| max current | 1.65 x nominal current (duration = 60 s) |
| leakage distance | 11.5 mm conforming to IEC 60664 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 45-55 °C (with current derating of 2 % per °C) 0-45 °C (without current derating) |
| IP stopnja zaščite | choke: IP00 terminals: IP00 |
| Stopnja onesnaženosti | 2 conforming to EN 50178 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-70 °C |
| relative humidity | 0-95 % |
| Nadmorska višina delovanja | <= 1000 m without current derating 1000...3000 m with current derating 1 % per 100 m |
| Standardi | EN 50178 IEC 60076 (with HD398) VDE 0160 level 1 |
| Odporno proti udarcu | 15 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 1 gn (f= 13-200 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1.5 mm peak to peak (f= 3-13 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| environmental characteristic | 3B1 conforming to IEC 721-3-3 3C2 conforming to IEC 721-3-3 3S1 conforming to IEC 721-3-3 |




